delicieuses
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;;

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ  ΔΕΝ  ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;; Empty ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;;

Δημοσίευση από ΝΤΑΙΖΗ Σαβ Οκτ 02, 2010 9:30 am

dinner Σήμερα δεν γράψαμε τι θα φάμε. ΓΙΑΤΙ... ποιός μας κάνει το τραπέζι.

ΝΤΑΙΖΗ
Supreme Member
Supreme Member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 16/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ  ΔΕΝ  ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;; Empty Απ: ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;;

Δημοσίευση από Rena Σαβ Οκτ 02, 2010 9:49 am

Χαχαχαχχαχα lol! Με ξελίγωσες στα γέλια Νταίζη! Μάλλον το Σαββατοκύριακο τρέχουμε όλοι ή μας πιάνουν οι τεμπελιές μας γι αυτό. Εμείς σήμερα φάγαμε μπριζολίτσες με πατάτες τηγανιτές, τηγανιά, και χοιρινό με πιπεριές, μανιτάρια και σάλτσα ξιδιού.

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ  ΔΕΝ  ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;; 36727717
Rena
Rena
Admin
Admin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 8812
Registration date : 08/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ  ΔΕΝ  ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;; Empty Απ: ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;;

Δημοσίευση από raymonda Σαβ Οκτ 02, 2010 10:38 am

Χαχαχα πολύ καλό Νταίζη. Βαρέθηκαν οι κυρίες φαίνεται (και οι κύριοι). Εγώ σήμερα καλόφαγα στη μάνα, είχε φτιάξει παστίτσιο και σπανακόπιτα. Ρένα ωραίο φαίνεται αυτό.

raymonda
Supreme Member
Supreme Member

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 501
Registration date : 12/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ  ΔΕΝ  ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;; Empty Απ: ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;;

Δημοσίευση από ΝΤΑΙΖΗ Σαβ Οκτ 02, 2010 11:02 am

Εγώ να δείτε φαι που έκανα. Εσφαξε ο πατέρας μου ένα γουρουνάκι που είχε στο κτήμα και μας έκανε ...Το κεφάλι βραστό... Το μπουτι στο φούρνο... Τα υπόλοιπα στα κάρβουνα....Εφερε και η γειτόνισα κουνέλι ψητό.... και η άλλη γειτόνισσα σπανακόπιτα.... Και εγώ η γαιδούρα ,που έχω μια ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ με μαγειρικές...ΑΓΟΡΑΣΑ γλυκα. Δέν είχα καταλάβει ότι θα είχαμε τσιμπούσι με όλη τη γειτονιά και εμένα μου το είπανε εχτές το βράδυ οπότε πιστεύω οτι δικαιολογούμε. Πεθύμησα χοιρινό με σέλινο 97

ΝΤΑΙΖΗ
Supreme Member
Supreme Member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 16/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ  ΔΕΝ  ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;; Empty Απ: ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;;

Δημοσίευση από ntina Σαβ Οκτ 02, 2010 12:35 pm

εσυ ησουν η καλύτερη γιατί απόλαυσες έτοιμο φαγητό και χωρίς να κουραστεις
ntina
ntina
Supreme Member
Supreme Member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1656
Registration date : 13/02/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ  ΔΕΝ  ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;; Empty Απ: ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;;

Δημοσίευση από ntina Σαβ Οκτ 02, 2010 1:27 pm

Rena έγραψε:Χαχαχαχχαχα lol! Με ξελίγωσες στα γέλια Νταίζη! Μάλλον το Σαββατοκύριακο τρέχουμε όλοι ή μας πιάνουν οι τεμπελιές μας γι αυτό. Εμείς σήμερα φάγαμε μπριζολίτσες με πατάτες τηγανιτές, τηγανιά, και χοιρινό με πιπεριές, μανιτάρια και σάλτσα ξιδιού.

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ  ΔΕΝ  ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ;; 36727717
ρενα κρατω μια φέτα ψωμί και τη βουτώ στη σάλτσα και τρελαίνομαι :pigging
ntina
ntina
Supreme Member
Supreme Member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1656
Registration date : 13/02/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης