delicieuses
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ευχαριστώ Για την ωραια υποδοχή. Καλως σας βρηκα επισης

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ευχαριστώ Για την ωραια υποδοχή. Καλως σας βρηκα επισης Empty Ευχαριστώ Για την ωραια υποδοχή. Καλως σας βρηκα επισης

Δημοσίευση από Bigis40 Σαβ Μαρ 23, 2013 1:54 am

Ντινα,Ρενα Ελενα και Σεβαστη ευχαριστώ για την ωραια υποδοχη και τα καλα σας λογια.
Βλεπω οτι εχω πολλους <συνοδοιπορους> σε αυτο το μαγειρικο δρομο. Προχώ η Gourme η οπως αλλοιως να το πουμε, μας αρεσσει και επειδη ειμαι και χαρακτηρας που γενικα μου αρεσει να ξεφευγω απο τα συνηθησμενα (οποτε και αν μπορω) δεν πτοουμαι με τιποτα. Αντιθετα το απολαμβανω. Και παλι ευχαριστώ.
υ.γ. Η επομενη <δημιουργια> μου μετα τη σαρακοστη θα ειναι κοκκινιστοι μελιζτανο-κιμαδοκεφτεδες..
Ευχομαι καλη Σαρακοστη και Καλες Δημιουργιες στην Κουζινα !...
Αλεξανδρος.

Bigis40
New Member
New Member

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 21/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευχαριστώ Για την ωραια υποδοχή. Καλως σας βρηκα επισης Empty Απ: Ευχαριστώ Για την ωραια υποδοχή. Καλως σας βρηκα επισης

Δημοσίευση από ntina Σαβ Μαρ 23, 2013 4:56 am

νασαι καλα Αλέξανδρε και ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.Καλή σαρακοστή με υγεία και προπαντός κέφι για τη ζωή
ntina
ntina
Supreme Member
Supreme Member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1656
Registration date : 13/02/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευχαριστώ Για την ωραια υποδοχή. Καλως σας βρηκα επισης Empty Απ: Ευχαριστώ Για την ωραια υποδοχή. Καλως σας βρηκα επισης

Δημοσίευση από Rena Κυρ Μαρ 24, 2013 3:31 am

Να είσαι καλά Αλέξανδρε. Θα περιμένουμε τη συνταγή για τους μελιτζανοκιμαδοκεφτέδες σου Smile Καλή Σαρακοστή!
Rena
Rena
Admin
Admin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 8812
Registration date : 08/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης